cs

O společnosti

Společnost Baby Fair Distribution přišla s vizí přiblížit kvalitní produkty pro miminka a děti všem maminkám. Záleží nám na tom, aby každá maminka mohla nabídnout svému maličkému to nejlepší, co na trhu existuje. Naše forma „fairových“ produktů je cílena na rodiče, kteří si formou výběru zvolí cestu maximálního bezpečí, záruky několikaletého zlepšování a zdokonalování jak funkčních, tak i designových nezbytností pro vaše děti.

Vyzkoušejte některý z produktů a přesvědčte se o tom, že kvalita za příznivou cenu existuje…

Jako první přichází produktová řada Summer Infant a Born free. Společnost Summer Infant byla založena v roce 1984 v USA a jako první uvedla na trh výrobek Baby Bouncer Seat – sedačku na krmení pro děti. V roce 2001 společnost rozšířila síť produktů o video monitory a zábrany k postýlkám. Roku 2007 následovalo zařazení společnosti Summer Infant mezi firmy s nejvyšším obratem na kontinentu, v roce 2011 pak došlo o rozšíření produktů o řadu Born free.

V současnosti patří společnost Summer Infant k leaderům v prodeji produktů pro miminka a děti na celém světě. Produkty získaly řadu ocenění a jsou vyráběny a navrženy dle letitých zkušeností předních expertů ve zlepšování technologií a materiálů produktů pro děti.

Nyní jsou značky Summer Infant a Born free k dispozici i na českém a slovenském trhu.

 

…vložte důvěru v naše produkty...vaše děti je ocení…

babyfair_logo_www.png